Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band se uskutečnil v sobotu 26. ledna v KD Ludvíkovice. Na stejném podiu se tak sešli dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, reportoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe.

Mnohonásobní slavíci Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet a zařadili ho do nové edice svého společného alba "Duety". Píseň "Na křídlech slavíků" je vyjádřením vzájemné úcty Karla a Lucie, ale především poděkováním jejich fanouškům, kteří jsou pro ně tou největší motivací a díky kterým mají na svém kontě neuvěřitelnou a zcela jistě nedostižnou sbírku ocenění nesoucích toto jméno.

PRAHA - Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band se uskuteční v sobotu 27. října v pražském klubu Kain. Na stejném podiu se tak sejdou dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, reportoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe. 

                                                                                                         
Tradiční pražský listopadový koncert Kamila Střihavky se uskuteční 20. listopadu od 20:00 hod. v klubu Retro Music Hall. „Atmosféra tohoto speciálního listopadového koncertu je vždy výjimečná a neopakovatelná. Stejně, jako tradice, která se pro mě a mé fanoušky stala důležitou součástí, každoročního podzimu,“ říká Kamil Střihavka.

Multiinstrumentální show chystá charismatický zpěvák, hudební skladatel, multiinstrumentalista a moderátor Honza Křížek. Koncerty s novou doprovodnou kapelou odstartují 19. ledna 2019 v Kostelci nad Orlicí a podpoří jeho aktuální CD se stylovým názvem „Honza Křížek“. Koncerty představí průřez jeho dosavadní tvorbou včetně aktuálního alba. Honza Křížek je známý veřejností především z jeho působení ve skupině Walk Choc Ice (hit „Rejdit“) a Blue Effect Radima Hladíka (jmenujme alespoň skladby „Sluneční hrob“ a „Rosenka“).