PRAHA - Zpěvačka Helena Kubelková a kapela TETA – spojení, které fungovalo dlouhá léta… Nyní si povídáme na téma jejího odchodu z TETY a nového hudebního projektu. Říká se, že na každém konci je hezké, že něco nové začíná. Pojďme si o tom s Helenou popovídat…

PRAHA - Americký kytarista Richie Kotzen po třech letech míří do České republiky. Vystoupí 14. září od 20:00 hod. v pražském klubu Rock Café, kde zahraje mimo jiné skladby ze svého 21. sólového alba s názvem „Salting Earth“, které vyšlo letos u jeho vydavatelství Headroom – Inc. Na aktuálním turné Kotzena doprovázejí spoluhráči Dylan Wilson (baskytara) a Mike Bennet (bicí). Koncert pořádá SLUŠNEJ KANÁL.

PRAHA - V září se můžete těšit na Láďu Křížka a Jirku Raina - KREYSON, dále na basového kytaristu Karla Adama z MOTORBANDU a jako třetí host přijal pozvání Karel Kolčava, zpěvák a kytarista skupiny VLNY.

PRAHA - V roce 1987 vyšel rockové dračici Tanji první singl s hitovým duetem Kam jen jdou lásky mé s Láďou Křížkem. Nyní po třiceti letech vychází Tanji, která už zase naplno řádí na pódiích s metalovým Citronem, další vinylová malá deska s poprockovým duetem Nebezpečná hra, který nazpívala s Robertem N.

PRAHA - Zpívající model Robert N. proletěl naší hudební scénou jako kometa. Za pět let profesionálního zpívání vydal pět alb, jeho písně vyšly na šedesátce CD a účinkoval v hudebních pořadech a estrádách, které vysílala Nova, Prima i Česká televize v prime time. Před deseti lety zmizel ze showbyznysu a nyní se připomíná raritní vinylovou LP deskou Hej, pane diskžokej.