Multiinstrumentální show chystá charismatický zpěvák, hudební skladatel, multiinstrumentalista a moderátor Honza Křížek. Koncerty s novou doprovodnou kapelou odstartují 19. ledna 2019 v Kostelci nad Orlicí a podpoří jeho aktuální CD se stylovým názvem „Honza Křížek“. Koncerty představí průřez jeho dosavadní tvorbou včetně aktuálního alba. Honza Křížek je známý veřejností především z jeho působení ve skupině Walk Choc Ice (hit „Rejdit“) a Blue Effect Radima Hladíka (jmenujme alespoň skladby „Sluneční hrob“ a „Rosenka“). 

PRAHA - Pražská kapela U.K.B. se po třech letech od úspěšného Radofestu rozhodla uspořádat další malý festival rockových kapel. Tentokrát vyráží na cestu kamionem, který bude sloužit zároveň jako pódium i zázemí pro kapely. První zastávka U.K.B. Stobart kamion tour se uskuteční ve venkovních prostorách restaurace Eldorádu v Mělnickém Vtelnu  - Vysoké Libni - v sobotu 2.června. A stejně jako na radotínském Radofestu, ani tady nebude chybět doprovodný program - hry o ceny, soutěže, dětské atrakce, stánky, grilované prasátko, pivko, reprodukovaná hudba a vše ostatní, co patří k prosluněnému víkendu. Akce začíná ve 12:00 hod. .

Zpěvačka Sabina Křováková již následující víkend odstartuje letní festivalovou sezónu, a protože festivaly mají zcela jinou atmosféru než klasické koncerty, rozhodla se na ně připravit i po módní stránce! Tento týden tak zavítala do nově otevřené prodejny Textile House v pražských Holešovicích, aby si z jednotlivých kousků nové květnové kolekce sestavila originální a osobité outfity. Rockerský styl, uvolněný až sportovní styl, nenucená, svěží a mladistvá elegance, ale i téměř společenské a decentní šaty doplněné vhodnou obuví či háčkovaným svetříkem – to vše dokázala Sabina během pár chvil z jednotlivých kousků kolekce dokonale zkombinovat. Sedm odlišných módních stylů a k tomu jeden jediný obchod! A festivalová sezóna může začít…

Sólové album zpěváka, multiinstrumentalisty a hudebního skladatele Honzy Křížka vyšlo v listopadu 2017.  Se svou kapelou odjel sérii koncertů a fanoušci se mohou těšit na další živá vystoupení. Album „Honza Křížek“ zahrnuje 12 autorských skladeb a cover verzi známého hitu skupiny Blue Effect “Slunečný Hrob”, a dalo by se charakterizovat slovy: “Pojď se podívat, kdo vlastně jsem“. Podívat se můžete i vy, pokud navštívíte některý z jeho chystaných koncertů, kde můžete album slyšet naživo.
PRAHA - Kytarista Petr Henych zveřejnil nový videoklip ke skladbě „Fever Pitch. Autorem videoklipu je muzikant Michal Skořepa, známý především ze svého projektu Stroy. Video vznikalo začátkem roku 2018. Instrumentální skladba „Fever Pitch“ je nejnovějším skladatelským počinem Petra Henycha, který se instrumentální hudbě věnuje v rámci svých sólových projektů. Konkrétně tato skladba byla nahrána pro kompilační 2CD Radotínská hudební scéna II,  které vyšlo v loňském roce. Fever Pitch Petr Henych nahrál za asistence basového kytaristy Martina Ivana (Michal Pavlíček trio, B.S.P., Precedens) a bubeníka Lukáše Pavlíka (Chinaski), který se postaral i o zvukovou režii, mix a mastering.