PRAHA - Dva spoluhráči z kapely se svými vlastními projekty opět po roce v pražském klubu Kain! Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band (Jimmy Hendrix tribute) se uskuteční v sobotu 5. října v pražském klubu Kain. Na stejném podiu se tak sejdou dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, repertoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe.

Honza Křížek se chystá se svou kapelou na klubové koncerty, na kterých zazní jak starší, tak některé zcela nové kousky. Těšit se můžete také na Rejdit, Rosenku a Slunečný hrob.

 

Ušít si sama či sám oblečení? Přežitek, potřeba ušetřit – nebo si pořídit originální kousek šatníku, z látky, kterou si sama vyberete, kde máte možnost získat daleko více informací o jejím výrobci a složení včetně nezávadnosti, a navíc získat model, ve kterém se vám nejspíše nestane, abyste potkala v tom samém někoho dalšího? Ano, ta poslední možnost je správně. Jistou volbu tvoří i nakupování oblečení luxusních značek, kde je určitý filtr zajištěn cenou výrobku – avšak co si budeme říkat, že… Značkové oblečení může mít každý, kdo má peníze. Ale být sám sobě značkou, tak to je už něco jiného. Jestli se vám právě taková cesta líbí, pak čtete ten správný článek. 

Společný koncert kapel Petr Henych InTrio a Martini Van Band se uskutečnil v sobotu 26. ledna v KD Ludvíkovice. Na stejném podiu se tak sešli dva excelentní hudebníci z kapely Leaders! Kamila Střihavky jako hlavní protagonisté obou kapel – kytarista Petr Henych a Martin „Maťo“ Ivan, který baskytaru ve své kapele vyměnil za kytaru. InTrio Petra Henycha je instrumentální skupina, reportoár skupiny Martin Vand Band tvoří převážně skladby legendárního kytaristy Jimmyho Hendrixe.

Mnohonásobní slavíci Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet a zařadili ho do nové edice svého společného alba "Duety". Píseň "Na křídlech slavíků" je vyjádřením vzájemné úcty Karla a Lucie, ale především poděkováním jejich fanouškům, kteří jsou pro ně tou největší motivací a díky kterým mají na svém kontě neuvěřitelnou a zcela jistě nedostižnou sbírku ocenění nesoucích toto jméno.