Honza Křížek se chystá se svou kapelou na klubové koncerty, na kterých zazní jak starší, tak některé zcela nové kousky. Těšit se můžete také na Rejdit, Rosenku a Slunečný hrob.

Hudební kariéra zpěváka a multiinstrumentalisty Honzy Křížka je spojována především s kapelami Walk Choc Ice, Blue Effect a Kollerband. Řadu let spolupracoval též s Ivanem Králem. Jako studiový muzikant se podílel na nahrávkách umělců jako Anna K, Miroslav Žbirka, Support Lesbiens, Krucipüsk a další.

V roce 2017 mu vyšla u společnosti Supraphon jeho první sólová deska nazvaná jednoduše Honza Křížek. Z ní postupně představil videoklipy Padám vzhůru, Tsunami a Runway. V březnu roku 2018 získal ocenění Objev roku v anketě Žebřík Music Awards.

Své první sólové album pokřtil spolu s hosty Davidem Kollerem, Lenkou Dusilovou a Michalem Pavlíčkem za asistence Pavla Anděla loni 12. března v pražském klubu Palác Akropolis. V současné době dělá svůj hudební pořad pro Kytary.cz, nazvaný Garráž Honzy Křížka.

Jako hudební supervizor pracuje na přípravách muzikálu We Will Rock You s hity kapely Queen, který má premiéru na jaře 2020 v Praze.

 

KONCERTY:

4. 10. Chotěboř - Tančírna Panský dům

25. 10. Polička - Divadelní klub

26. 10. Liberec - Club Warehouse

1. 11. Praha - Music Club Jižák

15. 11. České Budějovice - K2

21. 11. Brno - Metro Music Bar

23. 11. Chrudim - R klub

14. 12. Teplice - KNAK

 

Foto: Hanka Brožková

(-jh-)