PRAHA - Katalog unikátních dárků a zážitků v rámci projektu Srdcerváči je otevřen prakticky celoročně všem, kdo mají zájem udělat něco pro dobrou věc a pomoci společně zlepšit možnosti pro invalidní občany, kteří – i v rámci terapie – mají zájem nadále v rámci svých omezených možností pracovat. Zúčastnit se může prakticky kdokoliv, v rámci svých možností. Projekt organizuje NFOZP, neboli Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením.

PRAHA - V poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016. Pro očekávaných 20 tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Zastoupena bude především kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro wellness a  spa (třeba také „domácí lázně“) i mnoho dalšího.

PAŘÍŽ – Cannahoney neboli konopný med se podařilo vyprodukovat francouzskému zámečníkovi a včelaři, který si říká Nicolas Trainerbees. Přezdívka přeložená jako trenér včel přitom nevznikla náhodou, již od mládí se konopím léčí a je fascinován včelami, které chová.

PRAHA - Poradit se se zubařem nebo dentálním hygienistou mohou ode dneška až do středy 23. března ti, kterým není lhostejný stav jejich zubů. Stomatologové budou mimo jiné rozdávat materiál s pravidly ústní hygieny Pět kroků pro váš úsměv na celý život, jehož součástí je i Patero pro rodiče s radami, co dělat pro zdravé zuby potomků. Seznam míst najdou zájemci na www.sduz.cz

PRAHA/VALAŠSKÉ KLOBOUKY -Máte strach, aby vaše miminko nedostalo ekzém z pracího prášku? Vyzkoušejte prací prášek Mimino na bílé a stálobarevné prádlo nebo Mimino color na barevné prádlo. Tento prací prášek je určen na dětskou a citlivou pokožku, je jen mírně parfemovaný.