Pro někoho šaman v evropských podmínkách, pro jiného velmi inteligentní bytost nejen s všeobecným rozhledem a profesionálem ve svém oboru... Který se vedle ezoteriky vyzná docela slušně i v informační technologii, umí skvěle fotografovat, věnuje se hudbě... Majitel firmy, snílek, inspirace pro jiné, zajímavá osobnost. Třeba i tím, že spousta lidem nastavil smysl života. Člověk chodící převážně bos, odmítající léky, s profesionálním přehledem o bylinkách a léčitelství. Za přátele má všechny, kdo chce být přítelem jeho, mezi největší patří hlavně chudí lidé, kteří jsou bohatí duchem a obohacují i jeho – které pomáhá zvedat z ulice a dá jim domov – třeba u sebe doma. „Chceš recept na nesmrtelnost? Život. Život v přítomnosti. Žij. Teď. Teď. Teď,“ říká. Seznamte se. Chrisantem Macháček tady a teď.

PRAHA - Katalog unikátních dárků a zážitků v rámci projektu Srdcerváči je otevřen prakticky celoročně všem, kdo mají zájem udělat něco pro dobrou věc a pomoci společně zlepšit možnosti pro invalidní občany, kteří – i v rámci terapie – mají zájem nadále v rámci svých omezených možností pracovat. Zúčastnit se může prakticky kdokoliv, v rámci svých možností. Projekt organizuje NFOZP, neboli Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením.

PRAHA - V poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016. Pro očekávaných 20 tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek. Zastoupena bude především kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, přípravky pro wellness a  spa (třeba také „domácí lázně“) i mnoho dalšího.

PAŘÍŽ – Cannahoney neboli konopný med se podařilo vyprodukovat francouzskému zámečníkovi a včelaři, který si říká Nicolas Trainerbees. Přezdívka přeložená jako trenér včel přitom nevznikla náhodou, již od mládí se konopím léčí a je fascinován včelami, které chová.

PRAHA - Poradit se se zubařem nebo dentálním hygienistou mohou ode dneška až do středy 23. března ti, kterým není lhostejný stav jejich zubů. Stomatologové budou mimo jiné rozdávat materiál s pravidly ústní hygieny Pět kroků pro váš úsměv na celý život, jehož součástí je i Patero pro rodiče s radami, co dělat pro zdravé zuby potomků. Seznam míst najdou zájemci na www.sduz.cz