Galanterie Čendulka má nový obchod

RAKOVNÍK – Nejen švadlenky jistě potěšilo přestěhování obchodu s galanterními pomůckami do větších a komfortnějších prostor na nové adrese. V obchodě je možné nakoupit si stejně jako předtím věci pro šití, vybrat si ze široké nabídky šicích strojů, overlocků, coverlocků a dalších speciálních strojů včetně profesionální šicí techniky pro šicí dílny.

Kromě široké nabídky šicích strojů všeho druhu je v prodejně možné zakoupit oproti předchozí menší prodejně daleko více šicích potřeb. Lze vybírat z širší nabídky kvalitních nití, dále lze zakoupit potřeby pro vyšívací stroje jako podkladové látky, nitě, ale například i folie a další pomůcky pro plotry. Obchod nabízí také velké množství látek, hlavně oblíbené úplety a plátna jednobarevných ale i v atraktivních žádaných potiscích.

Galanterie Čendulka patří mezi jednu z nejvyhledávanějších firem v oblasti šicích potřeb. Mezi velkou výhodu patří opravdu velká znalost majitelů obchodu v této oblasti a jejich operativní poradenství jak svým zákazníkům, tak i zájemcům o koupi šicího stroje. Zejména na sítích švadlenky velmi oceňují operativní pomoc a reagování na jejich dotazy.

Nakupování jistě ocení zákazníci také z hlediska parkování – přímo před objektem se nachází prostorné parkoviště s bezplatnou možností parkování. To jistě ocení zejména ti, kdo povezou z obchodu šicí stroj nebo více látek a podobně, stejně jako maminky s kočárky nebo lidé, kteří mají problémy s pohybem. Ochotný personál, pěkný nový obchod se širokou nabídkou a navíc možnost si v tomto obchodě vyzvednout také z e-shopu www.cendulka.cz.

Nakupování nebylo nikdy jednodušší – kdo nevyužije e-shop a raději vybírá přímo, a nebydlí zrovna na opačném konci republiky, proč nevyrazit právě tam. Ocení ho samozřejmě především ti, kteří mají Rakovník blízko, ale i pro ty, co bydlí dále, to může být zajímavou zastávkou třeba při výletě za krásami Středočeského kraje. Také cílená návštěva formou výletu do tohoto obchodu může být pro maminky s dětmi zajímavým zpestřením každodenní rutiny kolem starání se o rodinu. Mohou si zde dobře zaparkovat přímo před obchodem a zvládnou nakupování pouze s autem a klidně i s dítětem na ruce.

Zbývá dodat, že obchod se nachází na adrese Pod Václavem 2752, Rakovník. Kontakt na prodejnu: tel.: 606 874 072, 728 705 550, e-mail: info@cendulka.cz. Prodejna má otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 16:30 hod., v sobotu od 9:00 do 12:00 hod.

Více informací naleznete na www.cendulka.cz.