Vyražte na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

PRAHA – Na 400 firem na výstavních stáncích připravilo své nejlepší a nejnovější pěstící produkty právě pro Vás – na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes (na veletrhu se prezentuje již podruhé téměř desítka nových kadeřnických firem s trendy především z Italie).

Přípravky jsou určené do kosmetických a masážních salonů, wellness, spa, ale i pro prodej v kadeřnictvích, lékárnách, parfumeriích i obchodech a obchůdcích s přírodními produkty, aromaterapií a přípravky pro zdravý životní styl. Zastoupena je  dětská kosmetika v neopakovatelně atraktivních obalech.

Část programu bude věnována účesům, nehtovému designu, strmě stoupá nabídka přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy.

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem. Inspirací v rukách vizážistů a stylistů bude „Season” make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Glam Rock” úžasného Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou „Rock Fashion Harley Davidson”. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené legendou oboru Dádou Kusou,  týmem Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem.  Mladistvou inspirací budou práce mladých designerů na téma „Nevěsta budoucnosti”  či líčení a účesy ve stylu „Extravagance přehlídkového mola”. Soutěžit se bude také v nail artu, prodlužování a zahušťování řas, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness”. V programu vystoupí mistři tance ze studia „Stage”.

SOBOTA 12. 3. 2016 v 11:30 – jedinečná událost!

Ve Fashion Show uvidíte modelku Taťánu Makarenko, Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou, Českou Miss 2007 Lucii Hadašovou s dcerou Deniskou, Českou Miss Earth 2015 Karolinu Mališovou, Terezu Budkovou, Supermiss ČR 2015 Hanu Vágnerovou, Miss Face 2015 Barboru Hamplovou, Vicemiss Face 2015 Natálii Myslíkovou a modelku Nikol Bechyňovou.

Na podiu i stáncích se návštěvníci setkají se známými osobnostmi, z nichž jistě zaujme třeba Zuzana Norisová v programu firmy GERnétic, moderátorka Kristina Kloubková a Marie Rottrová pro Alessandro či Eva Decastelo a Lenka Vlasáková pro Yasmina.cz, Iveta Lutovská-Vítová pro SpaRitual.  Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.

Otevřeno pátek 11. 3. a sobota 12. 3. 2016 od 10:00 do 18:00 hod.

Vstupné 130,- Kč /den na místě u pokladny.

Studenti odborných škol s doprovodem a vybrané slevové kupony – sleva 50% = 65,- Kč.

Předprodej za 110,- Kč /den a zlevněná vstupenka za 90,- Kč /den po registraci na Facebooku nebo na www.BeautyExpo.cz/vstupenka

Předprodej končí ve středu 9. 3. 2016 v 23:59 a platba je možná pouze bankovním převodem na účet, nebo jako QR platba.

Děti do 14ti let a držitelé ZTP zdarma.

Program veletrhu na letáku: www.BeautyExpo.cz/letak/

Video z minulých ročníků: www.BeautyExpo.cz/video/
FACEBOOK:
www.facebook.com/KosmetickyVeletrh/

Zdroj: PVA

(-jh-)