Pružné kytarové popruhy z e-shopu JANAMUSIC

Bolí vás rameno po každém koncertu nebo domácí cvičení? Nebo naopak chcete zapůsobit na fanoušky neotřelým podiovým show? Zablbněte si s kytarou – máme pro vás tip. Je to pružný kytarový pás!

Tento pružný pás navrhl Petr a Jana Henychovi. Petr vymyslel, Jana ušila (tedy já :-). Pás je vyroben z pružného mateariálu atraktivního barevného provedení. Koncovky jsou z pravé kůže. Výrobek je vhodný pro elektrické i akustické kytary, eventuálně i pro jiné strunné nástroje vyžadující při hře popruh.

Popruh výrazně odlehčuje při hraní rameno, takže netlačí. Lze použít také při pódiové show – kytarou lze jednoduše pohybovat nahoru, dolů či do stran a během hry s ní popotahovat. Při nestandardním pohybu s kytarou (například skákání, běhání po podiu) je nutné kytaru přidržovat, mohlo by dojít k extrémnímu rozkmitání ovlivňující kvalitu Vašeho hraní (nebo chrupu :-).

Pro uchycení popruh obsahuje standardní otvor. Při extrémním pohybu s kytarou výrobce doporučuje pro úchyt používat širší úchytku na kytaře pro popruh, často popruh nesundávat, aby nedošlo k vytahání otvoru, což by mohlo způsobit spadnutí popruhu z kytary. Ideální jsou typy úchytů „zámek“, které zajišťují stabilitu držení popruhu na kytaře prakticky při jakémkoliv pohybu s kytarou.

Co se týče barevného provedení, je používán materiál s efektním metalickým vláknem a ty nejkvalitnější kůže od zahraniční produkce. Šito kvalitními nitěmi a tradičními šicími postupy. Pokud nenajdete v nabídce barvu právě pro tu Vaši kytaru, neváhejte napsat na jana@henych.com – nějaké barvy jsou ještě v zásobě. 🙂 Pokud se Vám například zalíbí nějaká barva koncovky a popruhu, ale v jiné kombinaci, napište také – máte možnost být svým vlastním návrhářem. Jen je potřeba počítat s cca týdenní prodlevou oproti zboží, které je přímo v nabídce e-shopu.

Výrobce, design: JANAMUSIC, zakoupit se dá výhradně v e-shopu JANAMUSIC na adrese http://shop.janamusic.cz. V žádném jiném e-shopu se tyto pásy prodávat nebudou. Ctíme peněženky kytaristů, takže s ohledem na drahý materiál byla stanovena dostupná cena. E-shop JANAMUSIC vám může zásilku nově doručit také na vybrané úložní místo Zásilkovny.  V e-shopu naleznete také dusítka strun a pokud si například vyberete zlatý kytarový popruh, ve stejném barevném provedení můžete mít také toto dusítko. Objednávky lze zasílat na dobírku poštou nebo Zásilkovnou.

Odkaz na oficiální video:

Kde popruh lze zakoupit: http://shop.janamusic.cz

Video pro vás připravil Petr Henych – www.henych.com

(-jh-)